تلویزیون 75 اینچ سونی 4K جدید 2019 مدل X8500GSony 4K Ultra HD TV New2019 75X8500G

تلویزیون 75 اینچ سونی 4K جدید 2019 مدل X8500G
قیمت:
۲۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۸/۶
تضمین اصالت:

مشخصات وقیمت واقعی تلویزیون 75 اینچ سونی 4K جدید 2019 مدل X8500G

مقدمه
شرکت نامدار سونی (SONY) که دارای محصولاتی بسیار پر کیفیت در زمینه  ی صوت تصویر میباشد همیشه در صدد ایجاد و به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها برای ارتقا سطح کیفیت محصولات خودش است این بار نیز سری جدیدی از محصولات خود را به بازار عرضه کرده است.

تلویزیون 75 اینچ سونی 4K جدید 2019 مدل X8500G


ساختار کلی
مدل جدیدی را که به شما معرفیی میکنیم تحت عنوان مدل X8500G میباشدکه در سه سایز 55 و65 و 75 اینچ تولید شده است دارای صدا و تصاویر ارتقا یافته به بالاترین سطح از واقعیت با میتوانید ببینید که توسط فناوری های به کار رفته در این مدل  X8500G تا چه اندازه ویدیو ها و فیلم هایی که شما میبینید میتواند هیجان انگیزتر باشند هماهنگی بسیار دقیق در بین صوت و تصویر هم از لحاظ کیفیت و هم زمان میباشند جزئیات بسیار دقیق در تصاویری که توسط موتور پردازنده  ی 4K X-Reality™ PRO تولید میشود با صدای حاصل از پردازشگر Sound-from-Picture Reality™ به صورت لحظه به لحظه ترکیب شده تا نتیجه ای جذاب از صوت و تصویر ایجاد نماید رنگ هایی شاد ، پویا و درخشنده TRILUMINOS™ که در تلویزیون 4K HDR مدل X8500G سونی از هر زاویه ای قابل دیدن میباشد تکنولوژی جدید Dolby Vision™ این تلویزیون شبیه سازی بسیار عالی را برای حالت سینما ایجاد کرده است تا همه ی هیجان و جذابیت سینما را در خانه ی خودتان داشته باشید کنترل این تلویزیون توسط یک ریموت کنترل هوشمند با قابلیت صوتی میباشد این علاوه بر ان است که خود تلویزیون با داشتن تکنولوژی Android TV™ باعث میشود که فقط از طریق صوت شما دنیا هایی جدید را در شبکه های اینترنتی جستوجو و پیدا کنید این تلویزیون اندروید توسط شرکت بزرگ تولیدکننده ی محصولات تلویزیونی (آنلاین) نتفلیکس (Netflix) به بیننده های خود توصیه شده است به همین جهت بر روی ریموت کنترل دکمه ای مخصوص که شما را مستقیما به این شبکه ی گسترده متصل میکند تعبیه شده است.

تلویزیون 75 اینچ سونی 4K جدید 2019 مدل X8500G


هماهنگی عالی بین صوت و تصویر
تصاویر نزدیک به واقعیت این تلویزیون که با صوتی پرکیفیت هماهنگ شده است در لحظه زندگی کنید تصاویر زیبا با جزئیات دقیق در مدل x8500g سونی با تکنولوژی Sound-from-Picture Reality™ عجین شده است تا نمایشی خیره کننده از صوت و تصویر به اجرا در آورد.

تلویزیون 55 اینچ سونی 4k جدید 2019 مدل x8500g


باز سازی تصاویر توسط 4K HDR Processor X1™
در مدل x8500g تصاویر فوق العاده واقعی که از لحاظ عمق و بافت ارتقا یافته اند توسط پردازنده ی 4K HDR Processor X1™ با رنگ هایی طبیعی بازتولید شده اند درنتیجه شما رنگ ها را خالص و بدون اختلال در سحطی ارتقا یافته از لحاظ درخشندگی در تصاویری به شدت واقع گونه مشاهده خواهید کرد بر خلاف اکثر تلویزیون ها که در آن کنتراست فقط در یک محدوده ی سیاه و سفید تنظیم می شود چرا که هر بخش از تصویر به صورت منفرد و جدا گونه بازتولید میشود این دقیقا دلیل عمق بیشتر و تصاویر واقعی تر تلویزیونتان میباشد.

تلویزیون 75 اینچ سونی 4K جدید 2019 مدل X8500G


Sound-from-Picture Reality™(صدایی که از واقعیت تصاویر خارج میشود)
سیستم Acoustic Multi-Audio™ تلویزیون سونی دو بلنگوی تولید کننده ی صدای پرقدرت در پشت تلویزیون تعبیه نموده است تا انعکاس باس (بم) صدا مستقیما از دل تصاویر خارج شود صدایی که همراه با تصویر و مانند ان پویایی دارد. با عملکردی که در آن صدا و تصویر هم تراز شده اند تلویزیون دیدن شما بسیار جذاب تر میشود.
سینما را در خانه خود داشته باشید
از داشتن هیجان سینمای واقعی در خانه ی خود لذت ببرید سیستم Dolby Vision™ صحنه هایی زنده و بسیار واقعی را به داخل اتاقتان وارد میکند تصاویری واضح در حالی پخش میشوند که Dolby Atmos™ صدایی غرق کننده تمامی محیط اتاق را فرامیگیرد.

تلویزیون 75 اینچ سونی 4K جدید 2019 مدل X8500G


تمامی جزئیات را به صورت 4K مشاهده نمایید
تلویزیون سونی مدل X8500G با  موتور پردازنده ی تصاویر 4K X-Reality™ PRO کیفیت تمامی تصاویر را برای شما در حد اولترا اچ دی به نمایش میگذارد مهم نیست که کیفیت تصویر اصلی در چه حدی است SD ، HD ، FULL HD یا ... ؛ چرا که این موتور تمامی این کیفیت ها را به نسبت زیادی ارتقا داده و باعث میشود همه در کیفیتی نزدیک به اولترا اچ دی یا همان 4K دیده شوند تکنولوژی که پردازش تصاویر را گسترش داده و تمامی الگو های تصویری پس از انالیز شدن به وسیله ی پایگاه های اطلاعاتی ویژه برای بازیابی دقیق ترین جزئیات تصاویر و درخشندگی آنها در تمامی رزولوشن ها.
این تصویر در زمان واقعی بازسازی و تقویت شده ؛ جزئیات اضافی کتاب و معماری کتابخانه به خوبی نمایش داده شده اند.

تلویزیون 75 اینچ سونی 4K جدید 2019 مدل X8500G


 زندگی را به کمک رنگ های اضافی نمایش داده شده درخاشن تر ببینید !
رنگ های زنده و پویای جهان اطرافتان را به کمک فناوری به کار برده شده در مدل X8500G یعنی فناوری TRILUMINOS  ببینید به کمک این فناوری طیف رنگ ها را در صفحه ای گسترده تر مشاهده نمایید رنگ های قرمز سبز و ابی که نمایششان برای تلویزیون سخت میباشد توسط این نمایشگر فرکانس هایشان بازتولید شده و ارتقا می یابند این باعث میشود بهترین کنتراست از رنگ ها را برای ساخت واضح ترین تصاویر بازتولید کند.


تلویزیون 75 اینچ سونی 4K جدید 2019 مدل X8500G

 

پردازنده ی داتا بیس (پایگاه اطلاعاتی) های دوگانه
یکی از داتا بیس ها برای پاک کردن تصاویری از هر گونه غل و غش و اختلال میباشد و دیگری در جهت ارتقای رزلوشن(وضوح)تصویر.این دو پردازنده پایگاه های اطلاعتی ضمن بهبود دادن قدرت تصاویر با کرکرد و هماهنگیشان سبب پیشرفت دینامیکی (پویایی) پیکسل ها در زمان مناسب شده است.هریک از داتا بیس ها دارای ده ها هزار رفرنس میباشد این فرایند نتیجه ی سال ها تجربه ی شرکت سونی در تهیه و تدوین فیلم ها و محتواهای تلویزیونی میباشد

تلویزیون 55 اینچ سونی 4k جدید 2019 مدل x8500g


Netflix
تلویزیون اندرویدی سونی شما در قرار دادی مستقیم با شرکت نتفلیکس میباشد لذا خود این شرکت (تولید کننده ی برنامه های تلویزیونی) این تلویزیون را به بیننده های خود بخاطر سطح کیفیت ان توصیه میکند لذا خود نتفلیکس راهی آسان را برای شناسایی تلویزیونتان برای دسترسی به برنامه ها و فیلم های خود گذاشته است دکمه ای بر روی ریموت کنترل شما تعبیه شده که با زدن آن مستقیما به نتفلیکس متصل میشوید به لطف قرار داد بین دو شرکت شما میتوانید یک ماه تمام بدون هیچ هزینه ای از این شبکه استفاده نمایید نمایش های پخش شده در ان در بهترین کیفیت صوت و تصویر و به حالت بدون تبلیغات پخش میشوند.
راهی جالب برای جستوجو در دنیاهای جدید
به سرعت و آسانی حرف زدن میتوانید تمام برنامه های تلویزیونی سرگرم کننده ی تان را پیدا کنید و از دیدن آنها لذت ببرید توسط کنترل صوتی این تلویزیون سیستم عامل Android TV™ قادر خواهد بود در سریع ترین زمان ممکن به درخواست های صوتی شما پاسخ بدهد.

تلویزیون 75 اینچ سونی 4K جدید 2019 مدل X8500G


وصل شدن به صفحه ی اصلی گوگل
بدون تماس دست و گذاشتن انگشت بر دکمه ای میتوانید به صفحه ی اصلی گوگل راه یابید تا ویدیو های مورد علاقه تان را پیدا و پخش کنید که این مطلب نیز به کمک Android TV™ تقویت شده تا سرعت جستوجو را افزایش داده و شما مقدار کمتری از زمانتان را صرف جستوجو و بیشتر وقتتان را صرف لذت بردن از برنامه ها ی مورد علاقه تان کنید همچنین گفتن کلمات کلیدی کتگوری میتواند لیست مختلفی از انواع برنامه های تلویزیونی به شما در زمینه ی جستوجو شده عرضه میشود علاوه بر اینها میتوانید با ورود به گوگل پلی(Google Play™)کلکسیونی از اپلیکیشن ها و محتواهای مختلف داشته باشید و از دریایی از گزینه های سرگرمی غوطه ور شوید.

تلویزیون 75 اینچ سونی 4K جدید 2019 مدل X8500G


کنترل آسان تی وی شما به وسیله ی ریموت هوشمند
شما میتوانید به کمک x8500g تمامی دستگاه های صوتی تصویری از قبیل ویدیو پلیر ، پلی استیشن و... را از طریق کابل HDMI پس از وصل کردن به تلویزیون توسط ریموت کنترل خود در آسان ترین شیوه کنترل نمایید طراحی ظریف و خوش دست ریموت کنترل مجهز شده به میکروفون و گیرنده ی صوتی همراه با دکمه هایی ارتقا یافته از لحاظ طراحی باعث اسانی هرچه بیشتر عملکرد این کنترل شده است.
 

کروم کست*درونی
دیگر نیازی به هزینه های اضافی جهت خریدن کروم کست (Chromecast) نخواهید داشت در مدل x8500g سونی به صورت داخلی کروم کستی تعبیه شده است که سبب میشود بتوانید هر وسیله ی هوشمندی با هر سیستم عاملی چه اندروید(android)  ، آی او اس (ios) یا ویدوز(windows) و ... به تلویزیون خود وصل کرده و از اجرای برنامه و نمایش فیلم های درون وسیله ی هوشمندتان بر روی صفحه ی خیره کننده ی BRAVIA™ سونی لذت تمام را ببرید.
کروم کست در اصل وسیله ای است برای انتقال و نمایش هر آنچه که در یک گوشی همراه تبلت یا لپ تاپ و ... میباشد به تلویزیونتان.

طراحی زیبا و مدرن
تلویزیون 4K HDR دارای طراحی ظریف و اراسته است که تمرکز شما را بر روی اصل ماجرا جلب میکند طراحی مدل X8500G به شیوه ای است که از هر زاویه قابل دیدن میباشد لذا شما محدوده ی دید گستره تری برای تماشای تلویزیونتان خاهید داشت . کابل ها را به طور منظم در پایه پنهان کنید و در جای خود که به وسیله ی نگه دارنده های کابل عرضه شده است قرار دهید  این ویژگی ارزش زیادی برای دکوراسیون منزل شما دارد چرا که از پخش و بهم ریختگی کابل ها جلوگیری میکند و دیزاینی بسیار مرتب برای شما به ارمغان می اورد. 

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha