تلویزیون 65 اینچ الجی 4K مدل SK8500PVALG ULTRA HD 4K TV 65 SK8500PVA

تلویزیون 65 اینچ الجی 4K مدل SK8500PVA
مدل
SK8500PVA
کشور سازنده
کره
سال عرضه
2018 میلادی
اسمارت
کیفیت تصویر
SUPER 4K UHD TV
4K Cinema HDR
تکنولوژی HDR
LAN
پردازنده
پردازشگر 4 هسته ایی
قیمت:
۱۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۷/۲۰
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی تلویزیون 65 اینچ 4k جدید 2019 مدل SK8500PVA

 


سال های زیاد است که تلویزیون ها با مدل های جدید وارد بازار می شوند و هر کدام هر روز با قابلیت های تصویری جدید و ویژگی های منحصر به فرد در بین طرفداران خود سر و صدا به پا می کنند.این بار شرکت الجی با مدل sk8500pva قابلیت Super UHD 4K TV را در تلویزیون خود گنجانده است و تجربه ی فوق العاده ای از مشاهده تلویزیون را به شما می دهد.حتی قبل از اینکه تلویزیون را روشن کنید نمای فریبنده فوق العاده باریک تلویزیون Super UHD به خانه ی شما نمای زیباتری می دهد.طیف گسترده ای از رنگ دهی فوق العاده تلویزیون صحنه های مورد علاقه شما را در میلیاردها رنگ غنی نشان می دهد.تلویزیون الجی SK8500 با قابلیت Super UHD،بهترین تلویزیون برای نمایش محتوای HDR است. در نهایت شما فقط با دیدن این تلویزیون از نزدیک می توانید به ویژگی های منحصر به فر آن پی ببرید.
 

تلویزیون الجی sk9500pva


ویژگی Nano cell
تلویزیون ال جی SK8500pva با ویژگی نانو سل که در خود دارد دید عالی رنگ ها را از هر زاویه ای که بخواهید به شما می دهد و دیگر برای دیدن تلویزیون لازم نیست که جای خود را عوض کنید و هر بار برای روشن شدن تلویزیون و تشخیص رنگ مستقیما روبرو تلویزیون بنشینید.این ویژگی محدوده گسترده ای از تاریکی و روشنایی با کنتراست چشمگیر را برای شما تضمین می کند.

ال جی، که عمدتا برای تکنولوژی صفحه نمایش OLED شناخته می شود، اخیرا تکنولوژی ال ای دی جدید خود را به نام "Nano Cell" معرفی کرده است. در حالی که کار دقیق درونی مخفی محسوب می شود، این تکنولوژی برای صنعت نمایشگاه جذاب است؛ یک راه جدید برای افزایش گستره رنگ و بهبود زاویه دید. اما دقیقا چه چیزی است و چه کاری انجام می دهد ؟ ما برخی از گمانه زنی ها را در مورد آنچه LG انجام می دهد برای افتراق خط LCD خود را از صفحه نمایش برای رقابت با سامسونگ و دیگران که تصویب نقطه کوانتومی برای رسیدن به گستره رنگ (WCG) است.
طیف رنگی در سالهای اخیر به یک ویژگی مهم در صنعت تلویزیون تبدیل شده است. شرکت های Display Technologies بسیاری از فن آوری های مختلف را به منظور بهبود گستره رنگ از جمله فسفر قرمز و سبز باریک، نقاط کوانتومی، بهبود فیلتر رنگ، حتی خود کریستال مایع، مورد بررسی قرار داده اند. ما به پتنت ها و ادبیات، ویژگی های یک نمایشگر Nano Cell واقعی در تلاشیم تا دقیقا درک دقیق آنچه را که فن آوری مورد استفاده قرار می گیرد، چه مقدار رنگ را بهبود می بخشد و در مورد آن، "نانو" است.
بنابراین دقیقا این فناوری نانو سل چیست؟
تحقیقات ما در مورد فن آوری نانو سلول ما را به یک دنیای شگفت انگیز انداخت. کشف شد که LG قبلا "IPS-Nano" نامیده است. این تکنولوژی به نظر می رسد که یک تکنولوژی کریستال مایع IPS ال جی همراه با فناوری نانو مواد نامرئی است که ظاهرا حدود 1 نانومتر است. دو مزیت عمده که LG در فناوری Nano Cell خود ارائه می دهد، وجود دارد: 1 - زاویه دید فعال شده توسط تکنولوژی IPS و 2 - WCG توسط فن آوری نانوذرات جدید جذاب جدید مرموز فعال شده است.به تازگی ال جی این فن آوری را مجددا بکار برده و وزن بیشتری را به بخش نانو اختصاص داده است احتمالا به این دلیل که بازاریابی های الجی پیشبینی کرده است که تاثیر رقابتی بیشتری با خط سامسونگ QLED داشته باشد.
 

تلویزیون الجی sk9500pva

 


طیف رنگ های جذاب
تلویزیون الجی با تکنولوژی نانو سل ذرات نانو رنگ را به تلویزیون اعمال می کند که هر رنگ را به طور گسترده ای بهینه می کند.این تکنولوژی که پیشرفته ترین تکتولوژی در تلویزیون است طیف کاملی از رنگ ها را تولید کرده و به بیشتر واقعی نشان دادن تصاویر کمک زیادی می کند.

 

تلویزیون الجی sk9500pva


این تکنولوژی نور های اضافی در تلویزیون را گرفته و با کم کردن طول موج رنگ های تلویزیون،رنگ ها را در تلویزیون واقعی تر نشان می دهند.

 

تلویزیون الجی sk9500pva
رنگ واقعی در تلویزیون را نشان می دهد
تلویزیون الجی با قابلیت SUPER UHD TV نه تنها تصویری با کیفیت عالی را ارائه می دهد،همچنین رنگ را با کیفیت بالا تر فراهم می کند و میزان تولید رنگ را به طور دقیق تری حفظ می کند و به شما اجازه می دهد که با خیال راحت تلویزیون را در هر نقطه که نشسته اید ببینید.

تلویزیون الجی sk9500pva 
تصویر واضح با قابلیت Array Dimming Pro:
با استفاده از این قابلیت در تلویزیون الجی SK8500pva نور پس زمینه در تلویزیون را به طور دقیق تنظیم می کند و و با به حد اکثر رساندن سطح سیاه در تلویزیون نمایش دقیق تری از رنگ ها را به ما می دهد.این ویژگی تضمین تصاویر روشن و واضح با کنتراست عالی است.

 

تلویزیون الجی sk9500pva


استفاده از پرازنده هوشمند 7α :
همراه با این پردازنده در تلویزیون الجی SK8500pva پردازش منحصر به فرد تلویزیون ال جی اجازه می دهد که رنگ ها غنی و با جزئیات عمیق و زنده ای در اختیار شما قرار بگیرد.


 تلویزیون الجی sk9500pva


پردازنده هوشمند 7α با کاهش نویز دو مرحله ای باعث کاهش نویز ها و باندینگ برای تصاویر واضح می شود که این باعث وضوح بیشتر و تصاویر صاف تر می شود.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
تلویزیون الجی SK8500pva با پردازنده ی 7α تصویر منحصر به فردی را را با افزایش کنتراست نشان می دهد.با جدا کردن زمینه شی از پس زمینه تصویر،عمق تصویر را بیشتر کرده و به آن می افزاید.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
پردازنده 7α طیف گسترده ای از رنگ ها را برای نمایش دقیق تر و غنی تر رنگ ها به تصویر می هد.این امر برای به حداقل رساندن اعوجاج رنگی،به شما امکان می دهد که از تصویری نزدیک تر به رنگ اصلی لذت ببرید.

تلویزیون الجی sk9500pva


 

HDR  و Dolby Vision
Dolby Vision یک فناوری قدرتمند سینمایی است که در حال حاضر تجربه تماشایی تلویزیون شما را تغییر می دهد. این سرگرمی ها را برای تصویربرداری دراماتیک، روشنایی، رنگ، کنتراست، جزئیات و ابعاد باور نکردنی به ارمغان می آورد. و با قابلیت های پیشرفته Dolby Vision، خواهید دید که داستان بیشتر ازیک HDR عمومی است.
سازندگان فیلم و سرگرمی های تلویزیونی با استفاده از تکنولوژی جدید در تلویزیون خود، محتوای خود را در یک فرمت HD ویژه رمزگذاری می کنند. دو نوع فرمت HDR برای امروزه تلویزیونها در دسترس است Dolby Vision، که توسط Dolby طراحی شده است، و HDR عمومی، همچنین به نام HDR10 شناخته می شود. تلویزیون باید از فناوری مناسب HDR برای پخش محتوای مورد استفاده در این فرمت ها استفاده کند.
LG 4K Cinema HDRچشم انداز فیلم ساز را با پشتیبانی از اکثر فرمت های HDR ارائه می دهد. Dolby Vision ™ و Advanced HDRتوسط Technicolor، و همچنین HDR10 Pro و HLG Pro، از یک تجربه واقعا سینمایی در خانه لذت ببرید.
Dolby Vision محبوب ترین و پیشرفته ترین راه حل HDR است.
Technicolorبیش از یک قرن در بخش چشم انداز هالیوود بوده و در حال حاضر نیز هدف اصلی آن در خانه شماست. سلاح آن یک فرمت جدید به نام HDRپیشرفته است.این شرکت با رقابت شدیدی در اتاق نشیمن شما مواجه است. محدوده دینامیکی بالا (HDR) بهترین تصاویر ویدئویی خانگی را در اختیار شما قرار می دهد که باعث افزایش کنتراست و کیفیت می شوند.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
تلویزیون الجی مدل SK8500PVA از بهترین و به روز تزین سیستم صوتی های حال حاظر دنیا بهره می گیرد دو فن آوری surround sound از Dolby's Atmos به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از مهمترین تکنولوژی های سینمای خانگی است.
Atmos فناوری صدای فراگیر است که در ابتدا در سال 2012 توسعه داده شد. با توجه به تنظیمات صدای فراگیر صدای 5.1 و 7.1، با کانال های فراگیر گسترش می یابد.
Dolby Atmos® صوتی قدرتمند و متحرک را ایجاد می کند که به نظر می رسد همه چیز را در اطراف شما جریان می دهد این سیستم در خانه ی شما کمک می کند که کوچک ترین صدا و حرکت را لمس و گوش دهید. Dolby Atmos® شما را به محیطی تبدیل می کند که صوت حرکتی است که در اطراف شما جریان می یابد و واقع گرایی نفس گیر می کند.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
با تلویزیون Super UHD شما می توانید با عملکرد سریع و صاف به بازی کردن با آن بپردازید و از کیفیت فوق العاده و غنی سازی سینمایی آن لذت ببرید.همچنین با قابلیت صدای سینمایی که دارد می تواند شما را به عمق دنیای بازی ببرد و گیم ها را برای شما هیجانی تر کند.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
با قابلیت گالری مود رنگ و نمای دیگری به محل کار یا منزلتان بدهید
تلویزیون الجی sK8500PVA با قابلیت گالری مود که در خود دارد بسته به فصلی که در آن هستید و یا فضایی که می خواهید به شما تصاویر زیبایی از دیگر نقاط جهان را می دهد و در صورتی که نمی خواهید تلویزیون خاموش باشد ولی تصاویر زیبایی را نشان بدهد به راحتی می توانید از این قابلیت استفاده کرده و نظر مهمانان خود را به طرف آن جلب کنید.
با استفاده از قابلیت می توانید تصاویر را با منزل خود ست کرده و همانند یک تابلوی متحرک از آن لذت ببرید.

تلویزیون الجی sk9500pva


 
طراحی منحصر به فرد
با طراحی بی نظیر و خیره کننده و قاب زیبایی تلویزیون شما صفحه نمایش خیره کننده ای در منزل خود دارید که نمای منزل شما را به طور کل عوض کرده و به آن زیبایی بالای می بخشد.این تلویزیون با قاب ظریفی که دارد نظر هر کسی را به سمت خود جلب کرده و به طور کامل شما را با ویژگی های جالب و کیفیت تصویر فوق العاده ای که دارد شگفت زده می کند.
 
 


 

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
SK8500PVA
سایز
65 اینچ
شرکت سازنده
ال جی LG
کشور سازنده
کره
سال عرضه
2018 میلادی
نوع پنل TV
تکنولوژی IPS
اسمارت
ماشین زمان (Time Machine (DVR
Nano Cell Display
4k Upscaler
موتور پردازشگر تصویر
α7 Intelligent Processor
بلوتوث
پردازشگر 4 هسته ایی
زاویه دید ( Viewing Angle)
تجربه مشاهده مطلوب از هر زاویه
Display
کیفیت تصویر
SUPER 4K UHD TV
رزولوشن
2160*3840
4K Cinema HDR
BLU Type
Slim Direct
فوق العاده روشنایی Ultra Luminance
سرعت رفرش تصویر TruMotion / Refresh Rate
(TM200 (Refresh Rate 100Hz
کاهش سر و صدا Noise Reduction
NR
ویدئو Video
تقویت کننده رنگ Colour Enhancer
Dynamic Color
Upscaler
4K Upscaler
HEVC
4K@120P, 10bit
SHVC
4K@60P, 10bit
صدا Audio
خروجی صدا
40W
کانال Channel
2.0 ch
Direction
Down Firing
خروجی همزمان صوتی
حالت فراگیر Surround Mode
Dolby Surround / ULTRA Surround
Clear Voice
پشتبانی از فرمت های صوتی
(AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, DTS, DTS-HD, DTS Express, WMA, apt-X (Refer to manual
DTS Decoder
همگام سازی صدا LG Sound Sync
Adaptive Sound Control
Dolby Atmos
ویژگی های اضافی
Digital Recording
تکنولوژی HDR
HDR Effect
(HDR10 Pro(RF / HDMI / CP / USB
((HLG((RF / HDMI / CP / USB
Dolby Vision
VP9
4K@60P, 10bit
ULTRA Luminance
Advanced HDR by Technicolor
Technicolor Expert Mode
Professional Game TV
Enhanced Motion Picture response time
Luminance Optimizer for Local Dimming
Dynamic Tone Mapping
Enhanced Dynamic Tone Mappng
Object/Active Depth Enhancer
Active Depth Enhancer
2K HFR
4K HFR
Color Accuracy
True Color Accuracy
مشخصات گیرنده(تیونر)
مشخصات گیرنده
آنالوگ/دیجیتال
قابلیت DVB-T2
قابلیت DVB-C
قابلیت DVB-S2
ورودی و خروجی
HDMI
تعداد ورودی HDMI
4 ورودی
USB
تعداد ورودی USB
3 ورودی
ورودی Component
ورودی( Composite In (AV
ورودی RF In
ورودی RF In
T/T2 : 1, T2/C/S2 : 2
(SPDIF (Optical Digital Audio Out
(ARC (Audio Return Channel
دارد
(Simplink (HDMI CEC
خروجی هدفون
Bluetooth
LAN
Wi-Fi
منبع تغذیه
منبع تغذیه
AC 100~240V 50-60Hz
مصرف برق در حالت روشن بودن دستگاه
Under 0.5W
حالت صرفه جویی در انرژی
وزن دستگاه
وزن TV
26.6 کیلو گرم
وزن TV با پایه
28.1 کیلو گرم
وزن TV با کارتن
35.5 کیلو گرم
لوازم جانبی
کنترل
نوع کنترل
MR18
باتری
اندازه باتری ها
AA x 2EA
کابل برق
دفترچه راهنما
Smart TV
سیستم عامل
webOS Smart TV
پردازنده
پردازشگر 4 هسته ایی
دسترسی سریع
Live Zoom
DIAL
Multi-view
LG Content Store
Web Browser
Music Player
My Channels
My Content
Channel Advisor
Universal Control
STT
Focus Zoom
VR 360
Gallery Mode
MAGIC LINK
تلتکست (Teletext (TTX
ابعاد تلویزیون (Dimensions):
با پایه :(عرض * ارتفاع * عمق )
318.7 * 903 * 1455 میلیمتر
بدون پایه :(عرض * ارتفاع * عمق )
62.5 * 835 * 1455 میلیمتر
اندازه کارتن :(عرض * ارتفاع * عمق )
190 * 1035 * 1600 میلیمتر

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha