یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBLLG side by side refrigerator GR-J337SCBL

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL
رده انرژی
+A
رنگ
سفید/نقره ای
موتور اینورتر خطی
اتصال به آب شهری
قیمت:
۲۱/۶۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۵/۱۴
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

امروزه که تکنولوژی در پیشرفت روند زندگی ما انسان ها تاثیر بسزایی داشته است و هر روز از کالاها و ابزاری استفاده می کنیم که زندگی ما را آسان تر می کنند.یکی از این کالا ها می توان به یخچال اشاره کرد که نقش مهمی در زندگی انسان ها دارد که بی شک یکی از کاربردی ترین و مهم ترین کالا هایی است که امروزه هر انسانی برای سهولت زندگی خود به آن نیاز دارد،چرا که در نگهداری اساسی ترین نیاز انسان یعنی مواد غذایی تاثیر بزرگی دارد.
شرکت الجی یکی از شرکت های بزرگی است که از این قافله عقب نمانده است و در ساخت یخچال پیشرفت و تاثیر زیادی در بازار داشته و توانسته یخچال های زیادی با ویژگی ها و مزیت های بزرگی به بازار ارئه دهد.یکی از این یخچال ها که توجه زیادی در بازار به خود جلب کرده است یخچال ساید بنتلی ال جی مدل GR-J337SCBLاست.

اولین ویژگی این یخچال ساید بای ساید (Side by Side) بودن یا به اصطلاح کنار هم بودن یخچال و فریزر آن است.اما اگر بخواهیم توضیح کلی و مختصری در مورد یخچال های ساید بای ساید بدهیم می توان گفت که این نوع یخچال تحولی نوین در ساخت یخچال ها ایجاد کرد چرا که هردو نوع یخچال ها یعنی هم یخچال و هم فریزر را با ویژگی های منحصر به فردی کنار هم قرار داد.یخچال های ساید بای ساید علاوه بر زیبایی خاصی که به آشپزخانه شما می دهد دارای ظرفیت و گنجایش قابل ملاحظه ای است که برای هر خانواده ای کافی است.در کنار ظرفیت یخچال های ساید بای ساید می توان به سرما و هوای خنک دائمی آن ها توجه کرد که از تکنولوژی های به روز برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و داشتن مصرف انرژی کم بخوردار است.شرکت الجی که همیشه در طراحی لوازم خانگی پیشتاز بوده است این بار با ساخت یخچال بنتلی الجی مدل GR-J337SCBL تحولی جدید در بازار یخچال ایجاد کرده است.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL337


ساختار یخچال:
یخچال الجی مدل  J337 یخچالی است که ساخت سال 2017 است و قطعا نسبت به مدل های قبل از خود ویژگی و مزیت های بیشتری دارد و با یخچال هایی که با این یخچال در بازار رقابت میکنند دارای فروش بیشتری است. ساختار کلی آن به صورت ساید بای ساید است که طرف راست آن یخچال و طرف چپ فریزر است،که دارای ظاهری زیبا و متناسب با خانه است.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

ظرفیت یخچال:
ظرفیت یخچال ساید بای ساید ال جی مدل337 ،855 لیتر(34فوت) است و دارای ابعاد،ارتفاع 1790 میلی متر و عرض 912 میلی متر و عمق 904 میلی متر است.این یخچال دارای ظرفیت بزرگی است و باعث سهولت در دسترسی به آن می شود.با این ظرفیت بزرگ شما می توانید از ذخیره سازی بهتری استفاده کنید و هرچیزی را که فکر می کنید جزء ملزومات روزانه است را ذخیره کنید.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL


درتودر(DOOR-IN-DOOR):
این ویژگی علاوه بر زیبایی خاصی که به یخچال ال جی  j337 می دهد باعث دسترسی آسان به نوشیدنی ها و مواد خوراکی که در طول روز بیشتر مورد مصرف قرار میگیرند می شود.اما مزیت چشم گیر دیگری که این ویژگی دارد این است که باعث کاهش مصرف هوای داخل یخچال می شود که سبب دیر ازبین رفتن مواد غذایی،میوه و سبزیجات خواهد شد.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

سیستم هایزن فرشHygeinefresh:
یخچال الجی مدل J337 دارای سیستم هایزن فرش است.سیستم هایزن فرش دارای چهار فیلتر متعدد است که باعث از بین بردن باکتری،قارچ،گردوغبار و بوی بد یخچال می شود.این سیستم که تحول زیادی در یخچال های الجی بوجود آورد سبب تازگی هوای داخل یخچال می شود دائما هوای داخل یخچال را تصفیه می کند و در نگهداری مواد غذایی کمک بسزایی می کند.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL


کمپرسوراینورترخطی(Inverter Linear):
یخچال ساید الجی مدل GR-J337SC  دارای کمپروسور اینورتر خطی است که امروزه یخچال هایی با این ویژگی مورد توجه زیادی از کاربران قرار گرفته است،چراکه باعث صرفه جویی در انرژی و بهینه سازی چشم گیر انرژی می شود.این سیستم باعث می شود جریان با فرکانس دلخواهی به موتور داده شود و موتور با سرعت دلخواه کار کند که باعث کاهش 32% انرژی می شود.شرکت الجی فقط برای این ویژگی از یخچال هایش 10سال ضمانت (وارانتی) گذاشته است که نشان از کیفیت بالای آن است.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

کشونگهدارنده ی رطوبت:
این کشو که مورد توجه زیاد خریداران و طرفداران ساید ال جیj337  قرار گرفته است ومی توان گفت یکی از ویژگی هایی است که ملاک بسیاری از خریداران است.این کشو دارای شبکه های مشبکی است که سبب تبخیر رطوبت بیش ازحد مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات می شود و از فاسد شدن وخراب شدن آن ها جلوگیری می کند.


یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL


کشو تازه نگه دارنده میو و سبزیجات:
یخچال الجی j337 دارای کشو نگهدارنده میوه و سبزیجات است که همیشه آن ها تازه نگه می دارد.این کشو دارای دکمه تنظیمی است که در دو حالت میوه و سبزیجات می توان آن را تنطیم کرد.
که در صورت نگه داری میوه در آن دکمه راروی حالت میوه(fruit)ودر صورت نگه داری سبزیجات آن را روی حالت سبزیجات(vegetables) تنظیم می کنیم.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

جریان هوای چندگانه:
یخچال ساید الجی مدل j337 دارای سیستم جریان هوای چندگانه است که باعث می شود هوای سرد را در تمام یخچال پخش کند و تمام مدت هوای داخل یخچال را یکنواخت نگه دارد.این ویژگی باعث سالم ماندن موادغذایی در یخچال می شود.در این سیستم که پس از باز شدن درب دمای هوای یخچال کاهش می یابد سبب می شود که سریع هوای داخل یخچال را خنک کند.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL


سیستم تشخیص هوشمند:
سیستم تشخیص هوشمند  ساید بای ساید الجی J337 یک راه سریع و آسان برای رفع مشکلات یخچال است.اینگونه که با استفاده ازتلفن همراه می توان با خدمات مشتریان تماس گرفت و با قرار گرفتن تلفن کناریخچال درعرض چند ثانیه به کامپیوتر وصل شده، مشکل را شناسایی کرده و یک راه حل فوری ارائه می دهد.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL


محفظه کوچک یخ ریز(slime space plus):
یکی ازویژگی هایی که یخچال الجی  J337 دارد،دارای یخ ریز کوچک تر و باریک تری نسبت به یخچال های دیگر است.این ویژگی باعث می شود که فضای زیادی در یخچال ایجاد شود و در نتیجه مواد غذایی منجمد بیشتری در فریزر ذخیره سازی کرد.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL

قابلیت وصل به آب شهری:
ویژگی دیگر ساید ال جی 337 قابلیت وصل شدن به آب شهری است که با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به پر کردن دستی محفظه آب که بر روی درب تعبیه شده است نیست.مزیتی که این سیستم دارد این است که معمولا محفظه آب دارای گنجایش کمی است و زور تر باید آن را پر کرد که با استفاده از سیستم اتصال به آب شهری دیگر لازم به نگران بودن در مورد گنجایش محفظه نیست و با داشتن فیلتر تصفیه آب،آب تمیز و سالمی در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

یخچال ساید بای سایدDOOR-IN-DOOR الجی مدلGR-J337SCBL337


یخساز اتوماتیک:
یخچال ساید بای ساید الجی مدل GR-J337SCBL دارای یخساز اتوماتیک با صفحه نمایش لمسی است که سبب شده است همیشه در یخچال یخ آماده داشته باشیم.این یخساز یخ را به دو صورت حبه ای و رشته ای به ما می دهد.

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
برند
ال جی
کشورسازنده
کره جنوبی
مدل
GR-J337SCBL
نوع یخچال
ساید بای ساید
رده انرژی
+A
رنگ
سفید/نقره ای
ظرفیت
855لیتر
مشخصات دیگر
Door In Door(دوور این دوور)
سیستم Hygiene Fresh(فیلتر بهداشتی)
بدون برفک
موتور اینورتر خطی
جریان هوای چند گانه
ابعاد
عرض(برحسب میلیمتر)
912
عمق (برحسب میلیمتر)
904
ارتفاع(برحسب میلیمتر)
1790
مشخصات ظاهری
تعداد درب
3 درب
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
4 طبقه
تعداد طبقه یخچال
4 طبقه
اتصال به آب شهری
یخ ریز و آب ریز
آبریز دار
صفحه نمایشگر
لمسی
لامپ LED

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha