یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GMJ916NSHVLG side by side refrigerator GMJ916NSHV

رده انرژی
+A
رنگ
استیل
موتور اینورتر خطی
اتصال به آب شهری
قیمت:
۶۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۴/۲۲
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات یخچال الجی  نکست مدل916

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GMJ916NSHV

طراحی یخچال :
یخچال ساید بای ساید نکست مدل GMJ916NSHV یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین یخچال فریزری است که توسط کمپانی ال جی به بازار عرضه شد.این مدل از سری نکست ال جی می باشد.طراحی فوق العاده زیبای مدل 916 توانسته که این یخچال فریزر را در رتبه های برتر کلاس جهانی قرار دهد.
اگربه دنبال خرید یخچال فریزی میگردید که ظرفیت 30 فوت داشته باشد حتما مدل 916 در اولویت خواهد بود.قفسه های جادار،زیبا،مطمین،هوشمند،قابل تنظیم برای ظروف بزرگ ،شما را به یقین میرساند برای انتخاب یخچال فریزر 916،هرچند امکانات و کارآیی این مدل در بالاترین یخچال های روز دنیا قرار دارد.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GMJ916NSHV

ویژگی DOOR IN DOOR   یخچال 916:
در قسمت یخچال سمت راست یک درب مشاهده می شود که با یک کلید به راحتی باز و بسته میشود که به (DOOR IN DOOR) معروف است.
 شما در طول شبانه روز بارها به مواد خواراکی و نوشیدنیهای دلخواه به یخچال مراجعه می کنید ،تصور کنید برای یک نوشیدنی باید درب یخچال را کامل باز و مدتی هم به دنبال خوراکی پرمصرف یا نوشیدنی مورد علاقه بگردید،چقدر وقت شما گرفته می شود؟چقدر دما و خنک کنندگی یخچال پایین می آید؟
به وسیله یک کلید، درب به راحتی باز و به هر چیزی که میخوایید (نوشیدنی ها وآبمیوه ها، ...)دسترسی پیدا کنید.
همچنین در روی این درب حالت MOVING BASKET  را مشاهده می کنید که میتوان به راحتی تنظیم (بالا/پایین )کرد و مواد نوشیدنی و خوراکی سایز بزرگ را به راحتی در آن قرار دهید.
از مزیتها و ویژگی های دیگر این درب(DOOR IN DOOR):
    صرفه جویی در دمای یخچال
    کاهش خنک کنندگی فضای کل یخچال
    نظم خاص در چیدمان یخچال
:نوشیدنی ها ، ابمیوه ها و خوراکی های پرمصرف مشخص میشوند که در کجا باید قرار بگیرند.
    صرفه جویی در کاهش هوای سرد یخچال تا 47 درصد

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GMJ916NSHV

طراحی کشوها و قفسه های یخچال مدل  GMJ916NSHV :
 
کشوهای Big Fresh Zone:در این کشوها مواد خوراکی،میوه جات و سبزیجات را میتوانید همیشه  بصورت تازه استفاده کنید.
در سایر طبقات دیگر یخچال حالتی وجود دارد که مناسب ظروفی با بلنداست و میتوان کشوها را تنظیم کرد.
در قسمت آخر یخچال (در انتها) دو کشو که به EXTRE SPACE  معروف اند را میبینید.این دو کشو برای خوراکی مثل :تنقلات ،تخم مرغ،سوسیس تعبییه شده اند که به راحتی بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید.
در قسمت فریزریخچال ال جی ساید بای ساید مدل 916،سه طبقه با 6 کشو را مشاهده میکنید .جالب ترین ویژگی این کشوها حالت ریلی آنهاست ،که به راحتی آنها بیرون می آیند و شما میتوانید مواد خوراکی را در آنها جای دهید. نکته ایی که در یخچال الجی مدل 916 میتوان مشاهده کرد این است که تمام مواد خوراکی،نوشیدنی،غذایی،میوه و سبزیجات همیشه به صورت تازه نگهداری می شوند چون در این مدل یخچال فریزر تکنولوژی Multi Air Flow   بکار گرفته شده است که تمام مواد نگه داری شده در قسمت یخچال و فریزر به یک اندازه دما میرسد و حالت خنک کنندگی به یک میزان میباشد.


حالت Express Freezing:
با این ویژگی مواد خواراکی که در قسمت فریزر قرار داده شده است سریعا فریزر شده که در نتیجه کمک به ماندگاری طولانی مدت مواد خواراکی میشود.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GMJ916NSHV

قسمت یخساز :
در اکثر ساید بای سایدها به هنگام بازکردن درب یخچال جعبه ایی را مشاهده میکنید،این محفظه قسمت یخساز میباشد و شما را خوشحال میکند که یخچال شما مجهز به سیستم یخساز است و همیشه یخ را بصورت های دلخواه در اختیارتان قرار می دهد ،اما مطئنا میگویید که جایی از یخچال رو گرفته و نمیتوانید کامل ازفضای یخچال استفاده مفید کنید.
اما نگران نباشیدیخچال الجی مدل نکست 916 این مشکل را بصورت فوق العاده ایی حل کرده است که حتی کوچکترین فضای یخچال شما گرفته نشود و تمام یخچال در اختیار شما قرار میگیرد و قسمت یخساز هم در ضمن اینکه چند مدل یخ در اختیارتان قرار می دهد با بهترین شیوه تعبییه میتواند در اختیار شما قرار بگیرد .

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GMJ916NSHV

در طول 24 ساعت خنک اب را بنوشید:
مدل 916  قابلیت اتصال به آب شهری را دارد.تکنولوژی خودکار این مدل یخچال طوری طراحی شده که در طول شبانه روز  آب خنک را در اختیار شما قرار میدهد.
با فضایی بزرگی در قسمت آبریز و و یخ ریز در اختیارتان است میتوانید بطری های  بزرگتر را هم به راحتی پر کنید.سیستم آبریز این یخچال دارای محفظه ایی ضد زنگ است که همیشه بصورت خودکارآب را در اختیار شما قرار میدهد.

یخچال الجی نکست916

سیستم Multi Flow:
همیشه در مرتب سازی مواد خوراکی به این نکته توجه کرده اید که سبزیجات،میوه جات و موادی که  به خنک کنندگی بیشتری احتیاج دارند را طوری بچینید که خراب نشوند .
این کار وقت گیر و دقت بیشتری میخواهد که مواد خوراکی شما خراب نشوند و شاید بارها پیش آمده باشد که مرتب سازی یخچال خود را فراموش کرده باشید و در نتیجه در اثر رعایت نکردن این نکته اغلب مواد غذایی و خوراکی رو باید دور بیاندازید.
یخچال ال جی نکست مدل  916 به چه شیوه ایی این مشکل را  حل کرده است؟
با تکنولوژی Multi Flow این سیستم به تمامی قسمت ها هوای سرد و یکنواختی میرساند که این کار باعث خواهد شد مواد خوراکی سالم تر و برای مدت طولانی تر نگه داری شوند و تازه تر از آن استفاده کنید.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GMJ916NSHV

کمپرسور اینورتر خطیInverter Liner Compressor:
 

یخچال ساید الجی نکست مدل GMJ916NSHدارای کمپروسور اینورتر خطی است که امروزه یخچال هایی با این ویژگی مورد توجه زیادی از کاربران قرار گرفته است،چراکه باعث صرفه جویی در انرژی و بهینه سازی چشم گیر انرژی می شود.این سیستم باعث می شود جریان با فرکانس دلخواهی به موتور داده شود و موتور با سرعت دلخواه کار کند که باعث کاهش 32% انرژی می شود.شرکت الجی فقط برای این ویژگی از یخچال هایش 10سال ضمانت (وارانتی) گذاشته است که نشان از کیفیت بالای آن است.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GMJ916NSHV

تکنولوژی Pure N Fresh:
برای از بین بردن بوی ناشی از ماندن مواد غذایی،و تصفیه هوای داخل یخچال در طول شبانه روز از این تکنولوژی استفاده شده است.فیلتر Pure n Fresh با استفاده از یک فن اختصاصی، هوا را برای بوی دلپذیر یخچال خود در تمام طول زمان بکار می گیرد.

یخچال ساید بای ساید الجی نکست مدل GMJ916NSHV

لامپ LED:
 با استفاده از لامپLEDکه در داخل یخچال و فریزر مدل نکست 916  است شما میتوانید به تمام قسمتها ی یخچال و فریزر احاطه ایی کاملی داشته باشید و به راحتی وسایلی (غذایی و خواراکی)خود را پیدا کرده . این لامپ‌ها به دلیل تولید حرارت کمتر باعث حفظ بیشتر تازگی مواد غذایی می شوند. همچنین با حذف لامپ‌های متداول فضای بیشتری داخل یخچال فراهم شده است.


مزیتهای لامپهای LED:

  •   دارای 2 برابر روشنایی بیشتر
  •   مصرف انرژی کمتر و طول عمر بیشتر نسبت به لامپ‌های معمولی

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
برند
ال جی
کشورسازنده
کره جنوبی
مدل
GMJ916NSHV
نوع یخچال
ساید بای ساید
رده انرژی
+A
رنگ
استیل
ظرفیت
709لیتر
مشخصات دیگر
Door In Door(دوور این دوور)
فیلتر PURE N FRESSH
بدون برفک
موتور اینورتر خطی
جریان هوای چند گانه
ابعاد
عرض(برحسب میلیمتر)
912
عمق (برحسب میلیمتر)
758
ارتفاع(برحسب میلیمتر)
1797
مشخصات ظاهری
تعداد درب
5 درب
تعداد کشو یخچال
4 کشو
تعداد کشو فریزر
4 کشو
تعداد طبقه فریزر
3 طبقه
تعداد طبقه یخچال
3 طبقه
اتصال به آب شهری
یخ ریز و آب ریز
صفحه نمایشگر
لمسی
لامپ LED

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha