لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل FH2J3QDNP0LG New washing machines 7.5k 1200rpm FH2J3QDNP0

لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل FH2J3QDNP0
مدل
FH2J3QDNP0
ظرفیت
7.5 کیلو گرم
رده انرژی
+++A
دور موتور
1200 دور
تعداد برنامه شستشو
13 برنامه شستشو
رنگ
سفید
قیمت:
۴/۰۵۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۶/۸
تضمین اصالت:

مشخصات وقیمت واقعی لباسشویی جدید 7.5 کیلو الجی مدل FH2J3QDNP0

ساختار کلی
لباسشویی 7.5 کیلو جدید الجی 1200دور مدل FH2J3QDNP0 دارای 13 برنامه شستشو فعال که هر کدام از این برنامه ها کارایی و ویژگی خاص و بدرد بخور خود را داراست .صفحه نمایش لمسی و بزرگ این لباسشویی بر خلاف تمامی لباسشویی های 7 کیلو موجود در بازار بهتر و راحت تر می باشد.شستشو 6 حالت این لباسشویی نیز نتیجه بسیار عالی را در اختیار شما قرار می دهد ومی تواند سخت ترین وکثیف ترین لکه ها پاک کند مثل یقه های پیراهن یا لکه شکلات و یا آدامس و غیره
موتور دایرکت درایو اینورتر این لباسشویی هم از نظر هزینه به صرفه می باشد هم اینکه بسیار بی صدا و لرزش است بر خلاف دیگر مارک های مثل سامسونگ و بوش که تسمه ای هستند این نوع موتور به گیربکسی معروف هستند که از صدا ولرزش بسیار پایینی برخوردار می باشد حتی به گونه ای کم صدا هستند که ممکن بعضی اوقات تنها از روی چرخش دیگ بشه فهمید که لباسشویی در حال کا می باشد. شرکت الجی برای این میزان از کیفیت است که آن را 10 سال ضمانت تعویض می کند.در ادامه به امکانات مهم و اساسی این لباسشویی می پردازیم.

 لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل fh2j3qdnp0

صفحه نمایش
صفحه نمایش اسان و راحت این لباسشویی که در سایز بزرگ تری نسبت به لباسشویی های مشابه خود می باشد از زیبایی خاصی نیز برخودار است.این صفحه نمایش بقدری بزرگ است که در زاویه ای از منزل خود قابل روئیت است و براحتی می توان ان را چک کرد که چه مقدار از شستشو باقی مانده است یا در چه مرحله ای قرار دارد.

لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل fh2j3qdnp0

موتور دایرکت درایو(A+++)
در یک ماشین لباسشویی سنتی، 3 را تشکیل می دهند که سیستم مدیریت دیگ را تشکیل می دهد: موتور، تسمه و قرقره.
در ماشین لباسشویی ال جی موتور یک اینورتر بدون تسمه و بی سیم است که به طور مستقیم به درام وصل شده است. سیستم مدیریت دیگ شامل تنها یک عنصر است: موتور Inverter Direct Drive.
موتور Inverter Direct Drive یک موتور اینورتر است. اینورتر یک کنترل کننده موتور الکترونیکی است که ولتاژ، فرکانس و شدت جریان را تعدیل می کند تا حداکثر کارایی را در هر سرعت چرخش تضمین کند. با تشکر از اینورتر، ماشین لباسشویی ورودی دقیق از میزان نیروی مورد نیاز برای انجام کار مورد نیاز هر فاز چرخه شستشو را دریافت می کند.
مزایای موتور اینورتر مستقیم مستقیم:
قابلیت اطمینان: تنها از یک عنصر (به جای 3 موتور سنتی) تشکیل شده است، موتور Inverter Direct Drive دارای سایش و پاره شدن نیست که بسیار قابل اعتماد می باشد
ثبات: موتور Inverter Direct Drive در راستای چرخش سبد قرار می گیرد، این امر ارتعاش و حداکثر پایداری را تضمین می کند.
بیصدا: در مقایسه با موتورهای سنتی ، موتور Inverter Direct Drive Motor یک موتور اینورتر الکتریکی است و از این رو تمام صداهای ایجاد شده توسط دیگ را حذف می کند.

لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل fh2j3qdnp0

 با نگاهی به فهرست ماشین لباسشویی ال جی، متوجه خواهید شد که همه موتور Inverter Direct Drive را برای مدت ده سال تضمین کرده ایم. این فن آوری است که به شما اجازه می دهد تا شش حرکت متفاوت سبد را ایجاد کنید تا بتوانید شستشوی دست ها را کاملا تولید کنید.ماشین لباسشویی LG تنها لباسشویی هایی هستند که می توانند بر روی سیستم نوآورانه 6 حرکتی، تکامل فن آوری Direct Drive حساب کنند. با ترکیبی کامل از مدرن و نوآوری، این لوازم هوشمند جدید به شما امکان می دهد که از شش حرکت مختلف سبد لذت ببرید.
هر جنبش به یک نوع پارچه اختصاص داده شده است تا آن را با همان مراقبت و اثربخشی درمان کند که می تواند با شستن دست ها به دست آید. این جنبش ها چیست؟ و چه برنامه های خاصی برای طراحی هر گونه پوشاک طراحی شده است؟

1: جنبش نوسانی به آرامی از پارچه های ظریف مانند پشم و ابریشمی مراقبت می کند همانطور که ما با شستن لباس های دستی انجام می دهیم. مناسب برای: پشم و ابریشم.

2:لباس ها برداشته می شوند و در بالاترین نقطه سبد نگهداری می شوند، سپس آنها به تدریج پایین می آیند تا از لکه ها خلاص شوند بدون اینکه شکل های مزاحم ایجاد کنند. مناسب برای: پیراهن

3:حرکت کلاسیک برای شستن استاندارد با عملکرد سنتی. مناسب برای: تی شرت و شلوار

4:حرکت اصطکاکی در هنگام سوخت گیری از آب، برای پاک کردن مواد شوینده بهتر و سریعتر و به طور موثر لکه ها را حذف می کند. مناسب برای: لباس با لکه های سفت و سخت

5:حرکت چرخشی لباس در انتهای سبد باعث ایجاد نویز کم می شود و مواد شوینده را به طور موثر در بافت نفوذ می کند. مناسب برای: شستن شبانه

6: این حرکت اجازه می دهد تا مواد شوینده بلافاصله به پارچه نفوذ شود، افزایش کارایی شستشو و در عین حال اجازه می دهد تا مواد شوینده باقی مانده را به راحتی حذف کنید.
مناسب برای: دستمال مرطوب و حوله


لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل fh2j3qdnp0

 تشخیص هوشمند ™
سیستم تشخیص هوشمند LG یک راه سریع و آسان برای حل مشکلات بدون نیاز به تماس با تکنسین است. فقط از طریق خط تلفن خدمات مشتری LG تماس بگیرید و تلفن را به لباسشویی نزدیک کنید. دستگاه شما سپس به کامپیوتر متصل می شود که مشکلات را در عرض چند ثانیه شناسایی می کند و یک راه حل را پیشنهاد می کند.

لباسشویی جدید الجی 7.5 کیلو 1200 دور مدل fh2j3qdnp0

ویژگی های محصول

اطلاعات کلی
مدل
FH2J3QDNP0
ظرفیت
7.5 کیلو گرم
قطعات محصول
کره جنوبی
مونتاژ محصول
FH2J3QDNP0
رده انرژی
+++A
دور موتور
1200 دور
تعداد برنامه شستشو
13 برنامه شستشو
موتور
Direct Drive
رنگ
سفید
برنامه های شستشو
کتان و پنبه ایی ( Cotton )
پشمی و نخی(wool)
شستشو لباس کودک (Baby Care)
لباسهای ورزشی (Sport Wear)
حریر و ظریف (Delicate)
شستشوی 30 دقیقه ایی (Quick 30)
Duvet لباس مخملی
Easy Care ضد چروک برای اتو کشی
Skin Care برای پوست حساس
Cotton Large کتان و پنبه ایی بزرگ
MIX لباسهای مخلوط
Intensive 60 برای لباس کثیف در 60 دقیقه
گزینه های ویزه
قفل کودک
پیش شستشو ( Pre Wash)
آبکشی و خشک کن (Rinse+Spin)
آبکشی ویژه (+Rinse)
سیستم عیب یابی هوشمند
نشانه قفل درب
صفحه نمایش LED
تایمر تاخیر
حالتهای شستشو با دست
تعداد برنامه شستشو با دست
6 برنامه شستشو
پله ایی Stepping
پیچاندن Rolling
غلتاندن Tumble
ساییدن Scrub
تاب دادن Swing
آبکشیFiltration
سرعت چرخش در دقیقه
400
800
1000
1200
دمای متغییر(سانتی گراد)
Cold
20
30
40
60
95

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha