لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور نقره ای سری 8 مدل WAW3256XGCBOSCH Washing Machine 9k 1600rpm Serie 8 WAW3256XGC

لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور نقره ای سری 8 مدل WAW3256XGC
سری
سری 8
ظرفیت
9 کیلو
حداکثر سرعت چرخش
1600 دور
شستشوی در 15 دقیقه rapid 15 min
AllergyPlus
گواهی تأیید
CE, G-Mark
قیمت:
۱۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۴/۱۱
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور نقره ای سری 8 مدل WAW3256XGC

 

لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور نقره ای سری 8 مدل waw3256xgc

 


ساختار کلی
لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور مدل WAW3256XGC ازسری لباسشویی های بسیار پیشرفته و با کیفیت بوش سری 8 می باشد.این لباسشویی از تعداد زیادی برنامه های شستشو بسیار قوی و پاک کننده ای بهره می گیرد که در چرخه شستشو کاملا موثر کار می کنند چندین برنامه مهم این لباسشویی را به طور مختصر ذکر می کنیم که در ادامه مطلب به خوبی وظیفه هر کدام از آن ها را توضیح خواهیم داد.موتور Ecosilence Drive که از یک لایه داخلی بهره می گیرد از نویز و سر و صدای ناشی از شستشو ایجاد می شود کاملا حفاظت می کند این فناوری موتور با 10 سال ضمانت این شرکت تضمین شده است.برنامه Auto stain برای حذف تمامی لکه های سخت وچرب کارایی بالایی رادارد و یک سیستم حذف لکه تمام عیار می باشد.برنامه ی Antivibration نیز جهت ضد ویبره و،ثبات و کاهش ارتعاش است که با فعال کردن این دکمه لباسشویی بوش حتی در دورrpm  1600 نیز بدون هیچ حرکتی به کار خود ادامه میدهد.برنامه varioperfect و speedperfect در شستشو سریع و نتیجه عالی کمک به سزایی می کنند که وقت وهزینه شما را کاهش می دهند.از مهم ترین ویژگی این لباسشویی برنامه Activewater  میباشد که مصرف آب را نصف و هزینه و انرژی شما را به حداقل ممکن می رساند. این لباسشویی بوش دارای درام یا همان دیگ الماسه است که طراحی این دیگ به شکل قطرات آب در داخل به گونه ای عمل می کند که انگار لباس های شما را با دست شستشو داده است اگر به دقت به داخل دیگ دقت کنید آن برجستگی ها به خوبی قابل روئیت است.


 
لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور نقره ای سری 8 مدل waw3256xgc


از چرخه CleanDrum استفاده کنید
Drum Clean یک چرخه تمیز کردن سازگار با محیط زیست طراحی شده برای حذف بقایای مواد شوینده و ساخت آن است. چرخه تمیز کردن دیگ باید هر 20 بار شستشو انجام شود. برای استفاده از چرخه اكو درام، دکمه روشن / خاموش را فشار دهید، کلید چرخه را به " Drum Clean" بچرخانید، سپس دکمه Start / Pause را فشار دهید.این کار و چرخه باعث می شود تا طول عمر دستگاه نیز افزایش پیدا کند و همچنین این کار موجب تمیز تر شدن لباس ها و یک نتیجه عالی برای شستشو شما در اختیار می گذارد.


 
لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور نقره ای سری 8 مدل waw3256xgc


فناوری AntiVibration
لباسشویی بوش مدل 3256 دارای فناوری AntiVibration است که اگر به دیواره های لباسشویی دقت کنید طرح عکس بالا را به طور چشم نوازی بر روی لباسشویی منقش ساخته است این سیستم باعث می شود که ثبات بیشتری در لباسشویی به وجود بیاید ولرزش و سر وصدا را تا پایین ترین حد، ایجاد می کند.عایق های بکار رفته نیز در دیواره ی این لباسشویی بسیار پیشرفته است که در تنظیم سطح سر وصدا حتی در زمان چرخش با دور بالا نیز بسیار مفید است.
 

لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور نقره ای سری 8 مدل waw3256xgc


بازنگری در شستشو
هرگز برای جا ماندن لباس هایتان تاسف نخورید زیرا با لباسشویی بوش و برنامه ی بازنگری در هر لحظه و زمان شستشو می توانید لباسشویی را متوقف کنید و لباس های جا مانده را به لباسشویی اضافه کنید و در چرخه شستشو قرار بگیرد.این کار توسط لباسشویی بوش انجام می گیرد.
 

لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور نقره ای سری 8 مدل waw3256xgc


برنامه VarioPerfect
فناوری جدید و فوق العاده عالی لباسشویی بوش سری 8 برای کاربران خود رفاه و صرفه جویی در وقت وانرژی را به ارمغان می آورد.این فناوری از طریق طیف گسترده ای شستشو را در این لباسشویی فراهم می کند و نتایج شسشتو بالا را برای انواع لباس ها به برای هر بار به وجود می آورد. با فناوری VarioPerfect  ، می توانید اکثر برنامه ها را سریعتر و کارآمد تر شست و تمیز کرد با عملکردهای  SpeedPerfect و EcoPerfect این امر میسر خواهد بود. این فناوری باعث می شود زمان تا 65٪ و انرژی را تا 50٪ کاهش دهد.


 
لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور نقره ای سری 8 مدل waw3256xgc


فناوری AntiStain
لباسشویی بوش سری 8 با پاک کنندگی عالی وبسیار بالا برای حذف لکه های بسیار سخت و چرب بهترین عملکرد را نشان می دهد.سیستم AntiStain به راحتی 16 نوع لکه سرسخت را از بین می برد، از جمله شکلات ، چمن و شراب قرمز. ماشین لباسشویی به طور خودکار درجه حرارت، حرکت درام و زمان خیس شدن را به لکه های مربوطه قبل از شروع برنامه انتخابی تنظیم می کند. یعنی با شناسایی لکه و تشخیص سختی آن میزان گرم کردن آب و مقدار مواد شوینده که برای پاک کردن لکه نیاز است بکار می برد.
 

لباسشویی بوش 9 کیلو 1600دور نقره ای سری 8 مدل waw3256xgc


سیستم ActiveWater Plus
سیستم نوآورانه ی ActiveWater جهت صرفه جویی در هزینه و حفاظت از محیط زیست بهترین کارایی در این زمینه را ارائه می دهد.این فناوری شامل سه جزو است: کنترل سنسور ،تنظیم خودکار بار اتوماتیک ،القا آب بهینه شده و سیستم درام یا همان دیگ لباسشویی می باشد که در کنار هم این سه جز باعث یک نتیجه عالی با راندمان بالا می شود. برای جلوگیری از تلفات آب، سنسور مصرف آب دقیق را برای شستن، با توجه به نوع پارچه و مقدار آن تنظیم می کند. لباس های شسته شده سریعتر و یکنواخت تر از طریق جریان آب بهینه شده که مخصوصا لطیف و ظریف است خیس می شود.و همچنین با تشکر از درام VarioSoft یا Vario و ساختار قطره ای شکل ، آب می تواند به طور مساوی تر و سریع تر توزیع شود. ماشین های شستشوی ActiveWater سهم قابل توجهی در مدیریت کارآمد آب در خانه شما دارند.

 

ویژگی های محصول

ویژگی های اصلی
مدل
WAW3256XGC
سری
سری 8
ظرفیت
9 کیلو
کلاس مصرف انرژی
+++++A
حداکثر سرعت چرخش
1600 دور
برنامه های شستشو
shirts پیراهن
sports لباس های ورزشی
fitness
شستشوی سریع quick wash
شستشوی در 15 دقیقه rapid 15 min
لباس های ترکیبی و مخلوط mixture
AllergyPlus
لباسهای حساس Hygiene
شستشو با آب سرد Cold
30 درجه سانتیگراد
گزینه ها
varioPerfect
برنامه های بهینه سازی انرژی با عملکرد شستشوی کامل
دکمه های کنترل لمسی
دکمه های کنترل لمسی: روشن / خاموش، پیش شستن، کاهش اتو، کاهش سرعت چرخش، تاخیر زمانی، آب آبی، دما، شروع / مکث، SpeedPerfect، EcoPerfect، انتخاب رنگ و 24 ساعت تاخیر زمان
راحتی و ایمنی
تقسیم کننده برای مواد شوینده مایع
کشش تمیز کننده خود تمیز کننده خود
زنگ هشدار
قفل درب کودک
تشخیص بار نامتقارن
سیستم تشخیص هوای فوم
صفحه نمایش بزرگ LED برای :
برای نشان دادن وضعیت برنامه، انتخاب درجه حرارت، حداکثر سرعت چرخش، زمان باقیمانده و تاخیر زمانی 24 ساعته، انتخاب رنگ و نشانه مصرف
نشانه مصرف:
اطلاعات در مورد مصرف انرژی و آب
محافظت چندگانه آب
ActiveWater سیستم مدیریت آب
جنس موتور
EcoSilence درایو با 10 سال گارانتی
عایق صدا
VarioDrum شستن ملایم و کارآمد
سیستم AntiVibration Design >
ثبات و آرامش بیشتر
اطلاعات فنی
ابعاد
84.8 ارتفاع * 59.8 عرض * 59 عمق ( سانتی متر)
میزان صدا در حالت شستن
48 دسی بل
میزان صدا در حالت چرخش لباسشویی
74 دسی بل
سیستم حفاظت از آب
محافظت چندگانه آب
طول سیم برق
160 سانتی متر
گواهی تأیید
CE, G-Mark
عمق با درب باز
1,063 میلیمتر
حجم درام Drum volume
60 لیتر
وزن خالص
78.720 کیلو گرم
لیست برنامه های شستشو
بهینه سازی شستشو دهید

AllergyPlus / Hygiene، Drain، Duvet، Iron Easy، EcoPerfect، سطح آب بالاتر، شستشوی شب، ON، پیش شستن، شستشو سریع / مخلوط، سریع 15 دقیقه، آماده، شستشو / چرخش، پیراهن، SpeedPerfect، کاهش سرعت چرخش، ورزش، لکه انتخاب، شروع / مکث.
انتخاب درجه حرارت
فهرست برنامه ها
فهرست برنامه ها
Delicates programme, Easy-care programme, Whites and coloureds programme, Woollens hand wash programme/
برنامه های ظریف، برنامه های مراقبت از آسان، برنامه های سفید و رنگی، Woollens برنامه های شستشوی دست

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha