لباسشویی بوش 8 کیلو 1200دور سفید مدل WAK24260GCBOSCH Washing Machine 8k 1200rpm Serie 4 WAK24260GC

لباسشویی بوش 8 کیلو 1200دور سفید مدل WAK24260GC
ظرفیت
8 کیلو
حداکثر سرعت چرخش
1200 دور
رنگ
سفید
AllergyPlus
سوپر 15 دقیقه Super 15 min
سوپر 30 دقیقه Super 30 min
گواهی تأیید
CE, G-Mark, VDE
قیمت:
۶/۲۵۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۴/۱۱
تضمین اصالت:

مشخصات و قیمت واقعی لباسشویی بوش 8 کیلو 1200دور سفید مدل WAK24260GC

 ساختار کلی
ماشین لباسشویی 8 کیلو 1200 دور بوش BOSCH مدل WAK24260GC با رده انرژی +++A از سری 4 لباسشویی های بوش بوده که توسط کشور ترکیه ساخته شده است.موتور این لباسشویی از نوع BLDC  می باشد که از سر وصدا پایین و کیفیت بالایی برخوردار می باشد.این لباسشویی به لطف داشتن طیف گسترده ای از برنامه های خود، نتایج شستشوی بالا را برای انواع پارچه ها و هر دفعه تضمین می کند. با  VarioPerfect، می توانید اکثر برنامه ها را سریعتر و کارآمد تر با عملکردهای SpeedPerfect وEcoPerfectتنظیم کنید. این عملکرد لاعث می شود تا زمان 65٪ و انرژی را تا 50٪ کاهش دهد.سیستم ActiveWater نیز در این لباسشویی مصرف آب را به طور قابل ملاحضه ای کاهش می دهد و با کمک فناوری variosaft  آب را به طور مساوی بر روی لباس ها تقسیم می کند تا شستشو بهتری به دست بیاید.پنل نمایش LED  و ولوم چرخشی این لباسشویی در فعال کردن ونمایش دادن نوع برنامه وزمان باقی مانده خیلی عالی می باشد.طراحی جدید دیوارهای جانبی نه تنها چشم نواز است بلکه ثبات بیشتری فراهم می کند و لرزش راکاهش می دهد. عایق های پیشرفته نیز سطح سر و صدا را تنظیم می کند و باعث می شود که Bosch Logixx  و Avantixx حتی در دورهای چرخش بالا نیز بسیار آرام باشند.

لباسشویی بوش 8 کیلو 1200دور سفید مدل wak24260gc

فناوری AntiVibration
لباسشویی بوش مدل wak24260 دارای فناوری AntiVibration است که اگر به دیواره های لباسشویی دقت کنید طرح عکس بالا را به طور چشم نوازی بر روی لباسشویی منقش ساخته است این سیستم باعث می شود که ثبات بیشتری در لباسشویی به وجود بیاید ولرزش و سر وصدا را تا پایین ترین حد، ایجاد می کند.عایق های بکار رفته نیز در دیواره ی این لباسشویی بسیار پیشرفته است که در تنظیم سطح سر وصدا حتی در زمان چرخش با دور بالا نیز بسیار عالی عمل می کند.

لباسشویی بوش 8 کیلو 1200دور سفید مدل wak24260gc

بازنگری در شستشو
هرگز برای جا ماندن لباس هایتان تاسف نخورید زیرا با لباسشویی بوش و برنامه ی بازنگری در هر لحظه و زمان شستشو می توانید لباسشویی را متوقف کنید و لباس های جا مانده را به لباسشویی اضافه کنید و در چرخه شستشو قرار بگیرد.این کار توسط لباسشویی بوش انجام می گیرد.

لباسشویی بوش 8 کیلو 1200دور سفید مدل wak24260gc

 برنامه VarioPerfect
فناوری جدید و فوق العاده عالی لباسشویی بوش سری 4 برای کاربران خود رفاه و صرفه جویی در وقت وانرژی را به ارمغان می آورد.این فناوری از طریق طیف گسترده ای شستشو را در این لباسشویی فراهم می کند و نتایج شسشتو بالا را برای انواع لباس ها به برای هر بار به وجود می آورد. با فناوری VarioPerfect  ، می توانید اکثر برنامه ها را سریعتر و کارآمد تر شست و تمیز کرد با عملکردهای  SpeedPerfect و EcoPerfect این امر میسر خواهد بود. این فناوری باعث می شود زمان تا 65٪ و انرژی را تا 50٪ کاهش دهد.

لباسشویی بوش 8 کیلو 1200دور سفید مدل wak24260gc

سیستم ActiveWater Plus
سیستم نوآورانه ی ActiveWater جهت صرفه جویی در هزینه و حفاظت از محیط زیست بهترین کارایی در این زمینه را ارائه می دهد.این فناوری شامل سه جزو است: کنترل سنسور ،تنظیم خودکار بار اتوماتیک ،تقسیم آب بهینه شده توسط درام یا همان دیگ لباسشویی می باشد که در کنار هم این سه جز باعث یک نتیجه عالی با راندمان بالا می شود. برای جلوگیری از تلفات آب، سنسور مصرف آب دقیق را برای شستن، با توجه به نوع پارچه و مقدار آن تنظیم می کند. لباس های شسته شده سریعتر و یکنواخت تر از طریق جریان آب بهینه شده که مخصوصا لطیف و ظریف است خیس می شود.و همچنین با تشکر از درام VarioSoft یا Vario و ساختار قطره ای شکل ، آب می تواند به طور مساوی تر و سریع تر بر روی البسه توزیع شود و یک شستشو با راندمان بالا در اختیار شما قرار دهد انگار که لباس های تان را با دست شسته اید. ماشین های شستشوی ActiveWater سهم قابل توجهی در مدیریت کارآمد آب در خانه شما دارند.

لباسشویی بوش 8 کیلو 1200دور سفید مدل wak24260gc

دیگ یا درام لباسشویی
با کمک این نوع دیگ قطره ای شکل که در عکس بالا نیز قابل دیده است شستشو را برای شما به یک امر لذت بخش تبدیل می کند نتایج شستشوی فوق العاده به لطف توزیع آب و قطره بر روی لباس ها مطلوب است این درام برای خود فکر می کند و ساختار قطره ای شکل به اندازه ای عالی کار می کند که انگار با کمک  دست و پا شستشو را انجام داده اید، اطمینان بیشتر و سریع تر از توزیع آب را فراهم می کند که نتایج شستشوی عالی را تولید می کند.

لباسشویی بوش 8 کیلو 1200دور سفید مدل wak24260gc

ویژگی های محصول

ویژگی های اصلی
مدل
WAK24260GC
ظرفیت
8 کیلو
کلاس مصرف انرژی
+++++A
حداکثر سرعت چرخش
1200 دور
رنگ
سفید
برنامه های شستشو
shirts پیراهن
sports لباس های ورزشی
fitness
شستشوی سریع quick wash
لباس های ترکیبی و مخلوط mixture
AllergyPlus
لباسهای حساس Hygiene
شستشو با آب سرد Cold
30 درجه سانتیگراد
لباس های تیره dark laundry
استاندارد سرد - 40 درجه سانتیگراد
سوپر 15 دقیقه Super 15 min
سوپر 30 دقیقه Super 30 min
گزینه ها
varioPerfect
برنامه های بهینه شده با زمان یا انرژی با عملکرد شستشوی کامل
دکمه های کنترل لمسی
شروع / بارگیری مجدد / مکث، شستشو اضافی، کاهش سرعت چرخش
راحتی و ایمنی
تقسیم کننده برای مواد شوینده مایع
زنگ هشدار
قفل درب کودک
تشخیص بار نامتقارن
سیستم تشخیص هوای فوم
محافظت چندگانه آب
AquaSensor برای نتایج بهتر شستشو
سیستم شستشو 3D AquaSpa با آبشار برای نفوذ آب سریع
سیستم AntiVibration Design >
ثبات و آرامش بیشتر
اطلاعات فنی
ابعاد
848 ارتفاع * 598 عرض * 590 عمق (میلیمتر)
انتخاب درجه حرارت
میزان صدا در حالت شستن
50 دسی بل
میزان صدا در حالت چرخش لباسشویی
74 دسی بل
سیستم حفاظت از آب
1,030 میلیمتر
طول سیم برق
160 سانتی متر
گواهی تأیید
CE, G-Mark, VDE
عمق با درب باز
1,030 میلیمتر
حجم درام Drum volume
60 لیتر
وزن خالص
73.035 کیلو گرم
Reload function بازنگری عملکرد
حتی پس از شروع چرخه شستشو، اضافه کردن اجزای لباسشویی نیز انعطاف پذیر باشد.
لیست برنامه های شستشو
بهینه سازی شستشو دهید
AllergyPlus / Hygiene, curtains 30°C, dark laundry, Drum clean, Duvet, Extra rinse, Prewash, quick wash/mixture, Ready, shirts, Spin speed reduction, sports, Start / Reload, Super 15 min / Super 30 min
فهرست برنامه ها
فهرست برنامه ها
برنامه Delicates، برنامه مراقبت آسان، Program Wolle، Whites and coloreds برنامه، Woollens برنامه شستشوی دست

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha