لباسشویی بوش ترک 7 کیلو 1000دور نقره سری 4 مدل WAK2020SGCBOSCH Washing Machine 7k 1000rpm Serie4 WAK2020SGC

لباسشویی بوش ترک 7 کیلو 1000دور نقره سری 4 مدل WAK2020SGC
ظرفیت
7 کیلو گرم
حداکثر سرعت چرخش
1000 دور
رنگ
سفید
AllergyPlus
سوپر 15 دقیقه Super 15 min
سوپر 30 دقیقه Super 30 min
قیمت:
۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۴/۱۱
تضمین اصالت:

مشخصات وقیمت واقعی لباسشویی بوش ترک 7 کیلو 1000دور نقره سری 4 مونتاژ ترکیه مدل WAK2020SGC

 

لباسشویی بوش ترک 7 کیلو 1000دور سفید سری 4 مدل wak20200gc


ساختار کلی
ماشین لباسشویی BOSCH WAK2020SGC یک دستگاه شیک با ظرفیت 7 کیلوگرمی است. برنامه ها بکار رفته در این لباسشویی  برای شستن سریع و انرژی کارآمد بسیار مناسب است. تکنولوژی ActiveWater آن نیز با استفاده از آن با سیستم دوگانه خودکار تنظیم بار، موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود. این یک شکل متقابل منحصر به فرد و عملی است که به راحتی همه نوع پارچه را بدون هیچ مشکلی تمیز و خشک می کند.ماشین لباسشوی دارای طراحی فشرده در ابعاد cm 84.8 59.8 cm x 59cm x است این کار را برای هر فضای خانه مناسب می کند. این لباسشویی دارای سرعت rpm 1000 است که به خوبی برای لباسهای ظریف مناسب است. این دستگاه آسان است با درب بزرگ و دایره ای آن که به راحتی بارگیری و تخلیه بار، باز می شود. پانل کنترل بصری در بالای درب برای دسترسی آسان و فشار دکمه ها قرار دارد.
 

لباسشویی بوش ترک 7 کیلو 1000دور سفید سری 4 مدل wak20200gc


فناوری AntiVibration
لباسشویی بوش مدل 2020 دارای فناوری AntiVibration است که اگر به دیواره های لباسشویی دقت کنید طرح عکس بالا را به طور چشم نوازی بر روی لباسشویی منقش ساخته است این سیستم باعث می شود که ثبات بیشتری در لباسشویی به وجود بیاید ولرزش و سر وصدا را تا پایین ترین حد، ایجاد می کند.عایق های بکار رفته نیز در دیواره ی این لباسشویی بسیار پیشرفته است که در تنظیم سطح سر وصدا حتی در زمان چرخش با دور بالا نیز بسیار مفید است.
 

لباسشویی بوش ترک 7 کیلو 1000دور سفید سری 4 مدل wak20200gc


بازنگری در شستشو
هرگز برای جا ماندن لباس هایتان تاسف نخورید زیرا با لباسشویی بوش و برنامه ی بازنگری در هر لحظه و زمان شستشو می توانید لباسشویی را متوقف کنید و لباس های جا مانده را به لباسشویی اضافه کنید و در چرخه شستشو قرار بگیرد.این کار توسط لباسشویی بوش انجام می گیرد.
 

لباسشویی بوش ترک 7 کیلو 1000دور سفید سری 4 مدل wak20200gc


سیستم ActiveWater Plus
سیستم نوآورانه ی ActiveWater جهت صرفه جویی در هزینه و حفاظت از محیط زیست بهترین کارایی در این زمینه را ارائه می دهد.این فناوری شامل سه جزو است: کنترل سنسور ،تنظیم خودکار بار اتوماتیک ،تقسیم آب بهینه شده توسط درام یا همان دیگ لباسشویی می باشد که در کنار هم این سه جز باعث یک نتیجه عالی با راندمان بالا می شود. برای جلوگیری از تلفات آب، سنسور مصرف آب دقیق را برای شستن، با توجه به نوع پارچه و مقدار آن تنظیم می کند. لباس های شسته شده سریعتر و یکنواخت تر از طریق جریان آب بهینه شده که مخصوصا لطیف و ظریف است خیس می شود.
 

لباسشویی بوش ترک 7 کیلو 1000دور سفید سری 4 مدل wak20200gc


برنامه VarioPerfect
فناوری جدید و فوق العاده عالی لباسشویی بوش سری 4 برای کاربران خود رفاه و صرفه جویی در وقت وانرژی را به ارمغان می آورد.این فناوری از طریق طیف گسترده ای شستشو را در این لباسشویی فراهم می کند و نتایج شسشتو بالا را برای انواع لباس ها به برای هر بار به وجود می آورد. با فناوری VarioPerfect ، می توانید اکثر برنامه ها را سریعتر و کارآمد تر شست و تمیز کرد با عملکردهای  SpeedPerfect و EcoPerfect این امر میسر خواهد بود. این فناوری باعث می شود زمان تا 65٪ و انرژی را تا 50٪ کاهش دهد.
 

لباسشویی بوش ترک 7 کیلو 1000دور سفید سری 4 مدل wak20200gc


لباس های پاک و تازه به لطف فناوری های متعدد
دستگاه شستشوی اتوماتیک 7 کیلوگرمی بوش به آرامی و دقیق با طراحی WaveDrum منحصر به فرد خود شستشو را انجام می دهد. شما می توانید لباس های ظریف خود را داخل لباسشویی برای تمیز کردن قرار دهید، وآنها را کاملا سالم تحویل می دهد. این سیستم شستشوی 3D AquaSpa  که به سرعت مواد شوینده را تجزیه می کند و عمیقا برای نتایج سریع و عالی نفوذ می کند. ویژگی VarioPerfect خود را ارائه می دهد برنامه های مختلف انتخاب برای شستن لباس در 65 درصد زمان کمتر و یا با 50 درصد کمتر انرژی شستشو را انجام می دهد. برنامه های ویژه آن برای لباس های تیره، مخلوط ، پیراهن، و لباس های ورزشی تعبیه شده است این لباسشویی شامل برنامه های دیگر از جمله حالت AllergyPlus یا بهداشت، حالت 15 یا 30 دقیقه و حالت های شسشتو با آب سرد است.
 

لباسشویی بوش ترک 7 کیلو 1000دور سفید سری 4 مدل wak20200gc


برنامه شستشو لباس کودک
ویژگی BabyCare  در لباسشویی بوش دما را بین ℃40-℃60 با سطح آب بالا نگه می دارد تا به حداقل رساندن بقایای مواد شوینده برای محافظت از نوزادتان از باکتری های مضر بکار می رود. لباس کودکان همانطور که اطلاع دارید نوع شستشوی آن با دیگر لباس های خانواده فرق می کند واز لطافت و ظرافت خاصی برخوردار می باشد به همین دلیل باید برای مراقبت از لباس کودکان یک برنامه ی خاصی اتخاذ شود.

 

ویژگی های محصول

ویژگی های اصلی
مدل
WAK2020SGC
ظرفیت
7 کیلو گرم
کلاس مصرف انرژی
+++A
حداکثر سرعت چرخش
1000 دور
رنگ
سفید
برنامه های شستشو
shirts پیراهن
sports لباس های ورزشی
fitness
شستشوی سریع quick wash
لباس های ترکیبی و مخلوط mixture
AllergyPlus
لباسهای حساس Hygiene
Easy-care
استاندارد سرد - 40 درجه سانتیگراد
سوپر 15 دقیقه Super 15 min
سوپر 30 دقیقه Super 30 min
گزینه ها
varioPerfect
برنامه های بهینه سازی انرژی با عملکرد شستشوی کامل
دکمه های کنترل لمسی
tart / Reload / Pause, Reduced Ironing, EcoPerfect, SpeedPerfect, Time delay, Temperature, Spin speed reduction
زنگ هشدار
قفل درب کودک
تشخیص بار نامتقارن
صفحه نمایش بزرگ LED برای :
نشان دادن وضعیت برنامه، انتخاب درجه حرارت، حداکثر.سرعت چرخش، زمان باقیمانده و تاخیر زمانی 24 ساعته، انتخاب رنگ و نشانه مصرف
محافظت چندگانه آب
AquaSensor برای نتایج بهتر شستشو
سیستم شستشو 3D AquaSpa با آبشار برای نفوذ آب سریع
سیستم AntiVibration Design >
ثبات و آرامش بیشتر
اطلاعات فنی
ابعاد
848 ارتفاع * 598 عرض * 590 عمق (میلیمتر)
سیستم حفاظت از آب
محافظت چندگانه آب

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha